València 2011
12-12-2019

Resultats Pàdel

Data Hora F Grup Equip1 Logo Resultat Logo Equip2
18-06 09:00 L C EVERIS Puchades/Martín 0-9 COLEBEGA, S.A. Andreu/López
    L C FCC Ortin/Crespo 9-1 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Martínez/Molina
    L E EVERIS Ascorbe/Juanes 2-9 EVERIS Samper/Llinares
    L F EVERIS Pardo/Cámara 4-9 EVERIS Martínez/Aanen
    L D SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Peiró/Civera 9-5 EVERIS García/Bóveda
    L D FCC Ruiperez/Romero 9-0 FCC Antón/Gómez-Ferrer
    L E EVERIS Ascorbe/Juanes 1-9 FCC Corts/Iglesias
    L F EVERIS Pardo/Cámara 0-9 FCC Martín/Ayala
    L C EVERIS Puchades/Martín 2-9 FCC Ortin/Crespo
    L C COLEBEGA, S.A. Andreu/López 7-8 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Martínez/Molina
    L D SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Peiró/Civera 3-8 FCC Ruiperez/Romero
    L D EVERIS García/Bóveda 6-9 FCC Antón/Gómez-Ferrer
    L C EVERIS Puchades/Martín 6-8 SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Martínez/Molina
    L C COLEBEGA, S.A. Andreu/López 1-9 FCC Ortin/Crespo
    L E EVERIS Samper/Llinares 3-9 FCC Corts/Iglesias
    L F EVERIS Martínez/Aanen 5-7 FCC Martín/Ayala
    L A COLEBEGA, S.A. Martín/Alcocer 3-9 UPV Casamayor/Alfani
    L A FCC Cano/Ivars 9-0 FCC Estarelles/Tortajada
    L D SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA Peiró/Civera 5-8 FCC Antón/Gómez-Ferrer
    L D EVERIS García/Bóveda 0-9 FCC Ruiperez/Romero
    L B COLEBEGA, S.A. Zorio/Aparicio 8-5 EVERIS Martínez/Iturralde
    L B FCC Gimeno/Rubio 3-9 FCC Gonzalez/Rubio
    L E EVERIS Samper/Llinares 9-6 EVERIS Ascorbe/Juanes
    L F EVERIS Martínez/Aanen 6-8 EVERIS Pardo/Cámara
    L A COLEBEGA, S.A. Martín/Alcocer 9-7 FCC Cano/Ivars
    L A UPV Casamayor/Alfani 9-2 FCC Estarelles/Tortajada
    L E FCC Corts/Iglesias 9-0 EVERIS Ascorbe/Juanes
    L F FCC Martín/Ayala 9-1 EVERIS Pardo/Cámara
    L B COLEBEGA, S.A. Zorio/Aparicio 9-1 FCC Gimeno/Rubio
    L B EVERIS Martínez/Iturralde 2-9 FCC Gonzalez/Rubio
    L E FCC Corts/Iglesias 9-1 EVERIS Samper/Llinares
    L F FCC Martín/Ayala 9-0 EVERIS Martínez/Aanen
    L A COLEBEGA, S.A. Martín/Alcocer 9-0 wo FCC Estarelles/Tortajada
    L A UPV Casamayor/Alfani 6-7 FCC Cano/Ivars
    L B COLEBEGA, S.A. Zorio/Aparicio 9-4 FCC Gonzalez/Rubio
    L B EVERIS Martínez/Iturralde 0-9 wo FCC Gimeno/Rubio
18-06 16:40 E E [1/4] 1º D - FCC Ruipérez/Romero 5-7 [1/4] 1º E - FCC Corts/Iglesias
    E E [1/4] 1º C - FCC Ortín/Crespo 9-2 [1/4] 1º F - FCC Martín/Ayala
    E E [SEMIFINAL] 1º A - FCC Cano/Ivars 9-3 [SEMIFINAL] 1º D/E - FCC Corts/Iglesias
    E E [SEMIFINAL] 1º B - COLEBEGA, S.A. Zorio/Aparicio 5-9 [SEMIFINAL] 1º C/F - FCC Ortín/Crespo
    E E [FINAL] A/D/E - FCC Cano/Ivars 9-8 [FINAL] B/C/F - FCC Ortín/Crespo
    E E [3º-4º] FCC Corts/Iglesias 5-9 [3º-4º] COLEBEGA, S.A. Zorio/Aparicio