València 2014
20-08-2019

Horaris Pàdel

Data F Grup Equip1 Logo Data-Hora Logo Equip2 Camp
21-06 L A COLEBEGA, S.A. Llobell/Llorens 21-06 09:00 COLEBEGA, S.A. De Oleza/Gimeno P1
    A SPB Gómez/Ibáñez 21-06 09:00 SCHNEIDER ELECTRIC Civera/Galindo P2
    B SCHNEIDER ELECTRIC Cota/Pacha 21-06 09:00 COLEBEGA, S.A. Gascón/Molina P3
    B COLEBEGA, S.A. Blasco/Oviedo 21-06 09:00 GRUPO DIARIO DE LEVANTE Mouro/Dombriz P4
    C CUATRECASAS Zapala/Parra 21-06 09:35 GRUPO DIARIO DE LEVANTE García/Vallbona P1
    C COLEBEGA, S.A. Carrillo/Climent 21-06 09:35 ATENTO Gómez/Moreno P2
    A COLEBEGA, S.A. Llobell/Llorens 21-06 09:35 SCHNEIDER ELECTRIC Civera/Galindo P3
    A SPB Gómez/Ibáñez 21-06 09:35 COLEBEGA, S.A. De Oleza/Gimeno P4
    B SCHNEIDER ELECTRIC Cota/Pacha 21-06 10:10 GRUPO DIARIO DE LEVANTE Mouro/Dombriz P1
    B COLEBEGA, S.A. Blasco/Oviedo 21-06 10:10 COLEBEGA, S.A. Gascón/Molina P2
    C CUATRECASAS Zapala/Parra 21-06 10:10 ATENTO Gómez/Moreno P3
    C COLEBEGA, S.A. Carrillo/Climent 21-06 10:10 GRUPO DIARIO DE LEVANTE García/Vallbona P4
    A COLEBEGA, S.A. Llobell/Llorens 21-06 10:45 SPB Gómez/Ibáñez P1
    A SCHNEIDER ELECTRIC Civera/Galindo 21-06 10:45 COLEBEGA, S.A. De Oleza/Gimeno P2
    B SCHNEIDER ELECTRIC Cota/Pacha 21-06 10:45 COLEBEGA, S.A. Blasco/Oviedo P3
    B GRUPO DIARIO DE LEVANTE Mouro/Dombriz 21-06 10:45 COLEBEGA, S.A. Gascón/Molina P4
    C CUATRECASAS Zapala/Parra 21-06 11:20 COLEBEGA, S.A. Carrillo/Climent P1
    C ATENTO Gómez/Moreno 21-06 11:20 GRUPO DIARIO DE LEVANTE García/Vallbona P2
21-06 4F 4F SCHNEIDER ELECTRIC Civera/Galindo (1A) 21-06 11:55 COLEBEGA, S.A. Carrillo/Climent (2º3º) P1
    4F GRUPO DIARIO DE LEVANTE Mouro/Dombriz (1B) 21-06 11:55 SCHNEIDER ELECTRIC Cota/Pacha (1º3º) P2
    4F GRUPO DIARIO DE LEVANTE García/Vallbona (1C) 21-06 11:55 SPB Gómez/Ibáñez (2A) P3
    4F ATENTO Gómez/Moreno (2C) 21-06 11:55 COLEBEGA, S.A. Blasco/Oviedo (2B) P4
21-06 SF SF SCHNEIDER ELECTRIC Civera/Galindo (1) 21-06 12:30 ATENTO Gómez/Moreno (4) P1
    SF GRUPO DIARIO DE LEVANTE Mouro/Dombriz (2) 21-06 12:30 GRUPO DIARIO DE LEVANTE García/Vallbona (3) P2
21-06 5-6 5-6 SPB Gómez/Ibáñez 21-06 12:30 SCHNEIDER ELECTRIC Cota/Pacha P3
21-06 7-8 7-8 COLEBEGA, S.A. Carrillo/Climent 21-06 12:30 COLEBEGA, S.A. Blasco/Oviedo P4
21-06 F F SCHNEIDER ELECTRIC Civera/Galindo 21-06 13:05 GRUPO DIARIO DE LEVANTE García/Vallbona P1
21-06 3-4 3-4 TENTO Gómez/Moreno 21-06 13:05 GRUPO DIARIO DE LEVANTE Mouro/Dombriz P2