València 2016
10-12-2019

Horaris Pàdel

Data F Grup Equip1 Logo Data-Hora Logo Equip2 Camp
18-06 L A LA SOCI Lopez/Gonzalez 18-06 09:00 SCHNEIDER ELECTRIC Goldero/Vila P1
    A SCHNEIDER ELECTRIC Assenov/Diangelo 18-06 09:00 SPB Navarro/Gimeno P2
    A SCHNEIDER ELECTRIC Civera/Galindo 18-06 09:00 SCHNEIDER ELECTRIC Gómez/Sepulveda P3
    A SCHNEIDER ELECTRIC Cota/Pacha 18-06 09:00 SCHNEIDER ELECTRIC Armero/Peiró P4
    A SCHNEIDER ELECTRIC Assenov/Diangelo 18-06 09:30 SCHNEIDER ELECTRIC Civera/Galindo P1
    A LA SOCI Lopez/Gonzalez 18-06 09:30 SCHNEIDER ELECTRIC Armero/Peiró P2
    A SCHNEIDER ELECTRIC Goldero/Vila 18-06 09:30 SPB Navarro/Gimeno P3
    A SCHNEIDER ELECTRIC Gómez/Sepulveda 18-06 09:30 SCHNEIDER ELECTRIC Mihi/Sanchez P4
    A SCHNEIDER ELECTRIC Gómez/Sepulveda 18-06 10:00 SPB Navarro/Gimeno P1
    A SCHNEIDER ELECTRIC Cota/Pacha 18-06 10:00 SCHNEIDER ELECTRIC Mihi/Sanchez P2
    A SCHNEIDER ELECTRIC Goldero/Vila 18-06 10:00 SCHNEIDER ELECTRIC Armero/Peiró P3
    A LA SOCI Lopez/Gonzalez 18-06 10:00 SCHNEIDER ELECTRIC Civera/Galindo P4
    A SCHNEIDER ELECTRIC Civera/Galindo 18-06 10:30 SCHNEIDER ELECTRIC Armero/Peiró P1
    A SCHNEIDER ELECTRIC Goldero/Vila 18-06 10:30 SCHNEIDER ELECTRIC Mihi/Sanchez P2
    A SCHNEIDER ELECTRIC Assenov/Diangelo 18-06 10:30 SCHNEIDER ELECTRIC Cota/Pacha P3
    A LA SOCI Lopez/Gonzalez 18-06 10:30 SPB Navarro/Gimeno P4
    A SCHNEIDER ELECTRIC Cota/Pacha 18-06 11:00 SCHNEIDER ELECTRIC Goldero/Vila P1
    A SCHNEIDER ELECTRIC Assenov/Diangelo 18-06 11:00 SCHNEIDER ELECTRIC Gómez/Sepulveda P2
    A LA SOCI Lopez/Gonzalez 18-06 11:00 SCHNEIDER ELECTRIC Mihi/Sanchez P3
    A SCHNEIDER ELECTRIC Armero/Peiró 18-06 11:00 SPB Navarro/Gimeno P4
    A SCHNEIDER ELECTRIC Mihi/Sanchez 18-06 11:30 SPB Navarro/Gimeno P1
    A SCHNEIDER ELECTRIC Civera/Galindo 18-06 11:30 SCHNEIDER ELECTRIC Cota/Pacha P2
    A SCHNEIDER ELECTRIC Gómez/Sepulveda 18-06 11:30 SCHNEIDER ELECTRIC Armero/Peiró P3
    A LA SOCI Lopez/Gonzalez 18-06 11:30 SCHNEIDER ELECTRIC Assenov/Diangelo P4
    A SCHNEIDER ELECTRIC Assenov/Diangelo 18-06 12:00 SCHNEIDER ELECTRIC Mihi/Sanchez P1
    A LA SOCI Lopez/Gonzalez 18-06 12:00 SCHNEIDER ELECTRIC Gómez/Sepulveda P2
    A SCHNEIDER ELECTRIC Cota/Pacha 18-06 12:00 SPB Navarro/Gimeno P3
    A SCHNEIDER ELECTRIC Civera/Galindo 18-06 12:00 SCHNEIDER ELECTRIC Goldero/Vila P4
    A LA SOCI Lopez/Gonzalez 18-06 12:30 SCHNEIDER ELECTRIC Cota/Pacha P1
    A SCHNEIDER ELECTRIC Assenov/Diangelo 18-06 12:30 SCHNEIDER ELECTRIC Armero/Peiró P2
    A SCHNEIDER ELECTRIC Civera/Galindo 18-06 12:30 SCHNEIDER ELECTRIC Mihi/Sanchez P3
    A SCHNEIDER ELECTRIC Goldero/Vila 18-06 12:30 SCHNEIDER ELECTRIC Gómez/Sepulveda P4
    A SCHNEIDER ELECTRIC Cota/Pacha 18-06 13:00 SCHNEIDER ELECTRIC Gómez/Sepulveda P1
    A SCHNEIDER ELECTRIC Civera/Galindo 18-06 13:00 SPB Navarro/Gimeno P2
    A SCHNEIDER ELECTRIC Assenov/Diangelo 18-06 13:00 SCHNEIDER ELECTRIC Goldero/Vila P3
    A SCHNEIDER ELECTRIC Mihi/Sanchez 18-06 13:00 SCHNEIDER ELECTRIC Armero/Peiró P4