València 2018
08-12-2019

Horaris Pàdel

Data F Grup Equip1 Logo Data-Hora Logo Equip2 Camp
15-06 L M01 SPB Gimeno/Ferris 15-06 17:00 T-SYSTEMS Gallardo/Carles P1
    M01 DACSA Astorga/Godoy 15-06 17:00 CUATRECASAS Vaello/Gombau P2
    X03 DACSA Valldecabres/Gambaro 15-06 17:00 SCHNEIDER ELECTRIC Vila/Goldero P3
    X03 SCHNEIDER ELECTRIC Soro/Torres 15-06 17:00 SCHNEIDER ELECTRIC Armero/Salvador P4
    M01 SPB Gimeno/Ferris 15-06 17:40 CUATRECASAS Vaello/Gombau P1
    M01 DACSA Astorga/Godoy 15-06 17:40 T-SYSTEMS Gallardo/Carles P2
    X03 DACSA Valldecabres/Gambaro 15-06 17:40 SCHNEIDER ELECTRIC Armero/Salvador P3
    X03 SCHNEIDER ELECTRIC Soro/Torres 15-06 17:40 SCHNEIDER ELECTRIC Vila/Goldero P4
    M01 SPB Gimeno/Ferris 15-06 18:20 DACSA Astorga/Godoy P1
    M01 CUATRECASAS Vaello/Gombau 15-06 18:20 T-SYSTEMS Gallardo/Carles P2
    X03 DACSA Valldecabres/Gambaro 15-06 18:20 SCHNEIDER ELECTRIC Soro/Torres P3
    X03 SCHNEIDER ELECTRIC Armero/Salvador 15-06 18:20 SCHNEIDER ELECTRIC Vila/Goldero P4
    M02 LA SOCI Hernandez/Gonzalez 15-06 19:00 DACSA Pastor/Domenech P1
    M02 DACSA López/Tornadijo 15-06 19:00 SCHNEIDER ELECTRIC Assenov/Diangelo P2
    X04 SCHNEIDER ELECTRIC Pacha/Sanchez 15-06 19:00 DACSA Matías/Ferrer P3
    X04 SCHNEIDER ELECTRIC Marqués/Urda 15-06 19:00 SCHNEIDER ELECTRIC Gómez/Sepulveda P4
    M02 LA SOCI Hernandez/Gonzalez 15-06 19:40 SCHNEIDER ELECTRIC Assenov/Diangelo P1
    M02 DACSA López/Tornadijo 15-06 19:40 DACSA Pastor/Domenech P2
    X04 SCHNEIDER ELECTRIC Pacha/Sanchez 15-06 19:40 SCHNEIDER ELECTRIC Gómez/Sepulveda P3
    X04 SCHNEIDER ELECTRIC Marqués/Urda 15-06 19:40 DACSA Matías/Ferrer P4
    M02 LA SOCI Hernandez/Gonzalez 15-06 20:20 DACSA López/Tornadijo P1
    M02 SCHNEIDER ELECTRIC Assenov/Diangelo 15-06 20:20 DACSA Pastor/Domenech P2
    X04 SCHNEIDER ELECTRIC Pacha/Sanchez 15-06 20:20 SCHNEIDER ELECTRIC Marqués/Urda P3
    X04 SCHNEIDER ELECTRIC Gómez/Sepulveda 15-06 20:20 DACSA Matías/Ferrer P4
16-06 8F 8F DACSA Astorga/Godoy (3M01) 16-06 09:00 SCHNEIDER ELECTRIC Gómez/Sepulveda (2X04) P2
    8F DACSA López/Tornadijo (3M02) 16-06 09:00 SCHNEIDER ELECTRIC Vila/Goldero (2X03) P3
16-06 4F C 4F C SCHNEIDER ELECTRIC Gómez/Sepulveda (ko 3M01/2X02) 16-06 09:35 SCHNEIDER ELECTRIC Assenov/Diangelo (4M02) P1
    4F C DACSA Matías/Ferrer (4X04) 16-06 09:35 SCHNEIDER ELECTRIC Soro/Torres (3X03) P2
    4F C SCHNEIDER ELECTRIC Marqués/Urda (3X04) 16-06 09:35 SCHNEIDER ELECTRIC Armero/Salvador (4X03) P3
    4F C T-SYSTEMS Gallardo/Carles (4M01) 16-06 09:35 SCHNEIDER ELECTRIC Vila/Goldero (ko 3M02/2X03) P4
16-06 4F 4F SPB Gimeno/Ferris (1M01) 16-06 10:10 DACSA López/Tornadijo (ok 3M02/2X03) P1
    4F SCHNEIDER ELECTRIC Pacha/Sanchez (1X04) 16-06 10:10 LA SOCI Hernandez/Gonzalez (2M02) P2
    4F CUATRECASAS Vaello/Gombau (2M01) 16-06 10:10 DACSA Valldecabres/Gambaro (1X03) P3
    4F DACSA Pastor/Domenech (1M02) 16-06 10:10 DACSA Astorga/Godoy (ok 3M01/2X02) P4
16-06 7-8 C 7-8 C SCHNEIDER ELECTRIC Soro/Torres 16-06 10:45 SCHNEIDER ELECTRIC Assenov/Diangelo P1
16-06 5-6 C 5-6 C SCHNEIDER ELECTRIC Vila/Goldero 16-06 10:45 SCHNEIDER ELECTRIC Armero/Salvador P2
16-06 5-6 5-6 DACSA Astorga/Godoy 16-06 10:45 DACSA Valldecabres/Gambaro P3
16-06 7-8 7-8 DACSA López/Tornadijo 16-06 10:45 LA SOCI Hernandez/Gonzalez P4
16-06 SF C SF C SCHNEIDER ELECTRIC Gómez/Sepulveda 16-06 11:20 DACSA Matías/Ferrer P1
16-06 SF SF SPB Gimeno/Ferris 16-06 11:20 SCHNEIDER ELECTRIC Pacha/Sanchez P2
    SF CUATRECASAS Vaello/Gombau 16-06 11:20 DACSA Pastor/Domenech P3
16-06 SF C SF C SCHNEIDER ELECTRIC Marqués/Urda 16-06 11:20 T-SYSTEMS Gallardo/Carles P4
16-06 3-4 C 3-4 C SCHNEIDER ELECTRIC Gómez/Sepulveda 16-06 11:55 T-SYSTEMS Gallardo/Carles P1
16-06 F C F C DACSA Matías/Ferrer 16-06 11:55 SCHNEIDER ELECTRIC Marqués/Urda P2
16-06 F F SPB Gimeno/Ferris 16-06 11:55 DACSA Pastor/Domenech P3
16-06 3-4 3-4 SCHNEIDER ELECTRIC Pacha/Sanchez 16-06 11:55 CUATRECASAS Vaello/Gombau P4