València 2018
08-12-2019

Resultats Pàdel

Data Hora F Grup Equip1 Logo Resultat Logo Equip2
15-06 17:00 L M01 SPB Gimeno/Ferris 11-1 T-SYSTEMS Gallardo/Carles
    L M01 DACSA Astorga/Godoy 3-12 CUATRECASAS Vaello/Gombau
    L X03 DACSA Valldecabres/Gambaro 7-5 SCHNEIDER ELECTRIC Vila/Goldero
    L X03 SCHNEIDER ELECTRIC Soro/Torres 9-3 SCHNEIDER ELECTRIC Armero/Salvador
    L M01 SPB Gimeno/Ferris 9-5 CUATRECASAS Vaello/Gombau
    L M01 DACSA Astorga/Godoy 9-2 T-SYSTEMS Gallardo/Carles
    L X03 DACSA Valldecabres/Gambaro 10-0 SCHNEIDER ELECTRIC Armero/Salvador
    L X03 SCHNEIDER ELECTRIC Soro/Torres 2-11 SCHNEIDER ELECTRIC Vila/Goldero
    L M01 SPB Gimeno/Ferris 13-0 DACSA Astorga/Godoy
    L M01 CUATRECASAS Vaello/Gombau 12-3 T-SYSTEMS Gallardo/Carles
    L X03 DACSA Valldecabres/Gambaro 6-5 SCHNEIDER ELECTRIC Soro/Torres
    L X03 SCHNEIDER ELECTRIC Armero/Salvador 1-9 SCHNEIDER ELECTRIC Vila/Goldero
    L M02 LA SOCI Hernandez/Gonzalez 3-7 DACSA Pastor/Domenech
    L M02 DACSA López/Tornadijo 7-5 SCHNEIDER ELECTRIC Assenov/Diangelo
    L X04 SCHNEIDER ELECTRIC Pacha/Sanchez 12-4 DACSA Matías/Ferrer
    L X04 SCHNEIDER ELECTRIC Marqués/Urda 4-7 SCHNEIDER ELECTRIC Gómez/Sepulveda
    L M02 LA SOCI Hernandez/Gonzalez 7-1 SCHNEIDER ELECTRIC Assenov/Diangelo
    L M02 DACSA López/Tornadijo 3-9 DACSA Pastor/Domenech
    L X04 SCHNEIDER ELECTRIC Pacha/Sanchez 12-3 SCHNEIDER ELECTRIC Gómez/Sepulveda
    L X04 SCHNEIDER ELECTRIC Marqués/Urda 8-5 DACSA Matías/Ferrer
    L M02 LA SOCI Hernandez/Gonzalez 7-2 DACSA López/Tornadijo
    L M02 SCHNEIDER ELECTRIC Assenov/Diangelo 3-8 DACSA Pastor/Domenech
    L X04 SCHNEIDER ELECTRIC Pacha/Sanchez 11-2 SCHNEIDER ELECTRIC Marqués/Urda
    L X04 SCHNEIDER ELECTRIC Gómez/Sepulveda 8-7 DACSA Matías/Ferrer
16-06 09:00 8F 8F DACSA Astorga/Godoy (3M01) 7-4 SCHNEIDER ELECTRIC Gómez/Sepulveda (2X04)
    8F 8F DACSA López/Tornadijo (3M02) 12-2 SCHNEIDER ELECTRIC Vila/Goldero (2X03)
16-06 09:35 4F C 4F C SCHNEIDER ELECTRIC Gómez/Sepulveda (ko 3M01/2X02) 9-0 wo SCHNEIDER ELECTRIC Assenov/Diangelo (4M02)
    4F C 4F C DACSA Matías/Ferrer (4X04) 15-1 SCHNEIDER ELECTRIC Soro/Torres (3X03)
    4F C 4F C SCHNEIDER ELECTRIC Marqués/Urda (3X04) 9-2 SCHNEIDER ELECTRIC Armero/Salvador (4X03)
    4F C 4F C T-SYSTEMS Gallardo/Carles (4M01) 5-1 SCHNEIDER ELECTRIC Vila/Goldero (ko 3M02/2X03)
16-06 10:10 4F 4F SPB Gimeno/Ferris (1M01) 11-1 DACSA López/Tornadijo (ok 3M02/2X03)
    4F 4F SCHNEIDER ELECTRIC Pacha/Sanchez (1X04) 9-0 wo LA SOCI Hernandez/Gonzalez (2M02)
    4F 4F CUATRECASAS Vaello/Gombau (2M01) 9-2 DACSA Valldecabres/Gambaro (1X03)
    4F 4F DACSA Pastor/Domenech (1M02) 8-4 DACSA Astorga/Godoy (ok 3M01/2X02)
16-06 10:45 7-8 C 7-8 C SCHNEIDER ELECTRIC Soro/Torres 9-0 wo SCHNEIDER ELECTRIC Assenov/Diangelo
16-06 10:45 5-6 C 5-6 C SCHNEIDER ELECTRIC Vila/Goldero 7-4 SCHNEIDER ELECTRIC Armero/Salvador
16-06 10:45 5-6 5-6 DACSA Astorga/Godoy 10-2 DACSA Valldecabres/Gambaro
16-06 10:45 7-8 7-8 DACSA López/Tornadijo 9-0 wo LA SOCI Hernandez/Gonzalez
16-06 11:20 SF C SF C SCHNEIDER ELECTRIC Gómez/Sepulveda 3-9 DACSA Matías/Ferrer
16-06 11:20 SF SF SPB Gimeno/Ferris 11-4 SCHNEIDER ELECTRIC Pacha/Sanchez
    SF SF CUATRECASAS Vaello/Gombau 6-8 DACSA Pastor/Domenech
16-06 11:20 SF C SF C SCHNEIDER ELECTRIC Marqués/Urda 9-3 T-SYSTEMS Gallardo/Carles
16-06 11:55 3-4 C 3-4 C SCHNEIDER ELECTRIC Gómez/Sepulveda 9-3 T-SYSTEMS Gallardo/Carles
16-06 11:55 F C F C DACSA Matías/Ferrer 9-3 SCHNEIDER ELECTRIC Marqués/Urda
16-06 11:55 F F SPB Gimeno/Ferris 5-9 DACSA Pastor/Domenech
16-06 11:55 3-4 3-4 SCHNEIDER ELECTRIC Pacha/Sanchez 8-9 CUATRECASAS Vaello/Gombau