València 2019
17-08-2019

Horaris Pàdel

Data F Grup Equip1 Logo Data-Hora Logo Equip2 Camp
15-06 L U CUATRECASAS Senante/Pla 15-06 09:30 DACSA Valldecabres/Gambaro P3
    U CUATRECASAS Gombau/Vaello 15-06 09:30 UPS Peñarrubia/Saiz P4
    U DACSA Hidalgo/Castro 15-06 09:30 SPB Gimeno/Ibáñez P5
    U UPS Ballester/Miró 15-06 09:30 DACSA Astorga/Tornadijo P6
    U CUATRECASAS Senante/Pla 15-06 10:00 CUATRECASAS Gombau/Vaello P3
    U SPB Gimeno/Ibáñez 15-06 10:00 DACSA Valldecabres/Gambaro P4
    U DACSA Astorga/Tornadijo 15-06 10:00 UPS Peñarrubia/Saiz P5
    U UPS Ballester/Miró 15-06 10:00 DACSA Hidalgo/Castro P6
    U SPB Gimeno/Ibáñez 15-06 10:30 CUATRECASAS Gombau/Vaello P3
    U CUATRECASAS Senante/Pla 15-06 10:30 UPS Peñarrubia/Saiz P4
    U DACSA Valldecabres/Gambaro 15-06 10:30 DACSA Hidalgo/Castro P5
    U DACSA Astorga/Tornadijo 15-06 10:30 UPS Ballester/Miró P6
    U SPB Navarro/Morcillo 15-06 10:30 EUROFRED Sánchez/Signes P7
    U SPB Gimeno/Ibáñez 15-06 11:00 UPS Peñarrubia/Saiz P3
    U CUATRECASAS Gombau/Vaello 15-06 11:00 DACSA Hidalgo/Castro P4
    U CUATRECASAS Senante/Pla 15-06 11:00 UPS Ballester/Miró P5
    U DACSA Valldecabres/Gambaro 15-06 11:00 SPB Navarro/Morcillo P6
    U EUROFRED Sánchez/Signes 15-06 11:00 DACSA Astorga/Tornadijo P7
    U SPB Gimeno/Ibáñez 15-06 11:30 DACSA Hidalgo/Castro P3
    U UPS Ballester/Miró 15-06 11:30 UPS Peñarrubia/Saiz P4
    U CUATRECASAS Gombau/Vaello 15-06 11:30 SPB Navarro/Morcillo P5
    U EUROFRED Sánchez/Signes 15-06 11:30 CUATRECASAS Senante/Pla P6
    U DACSA Astorga/Tornadijo 15-06 11:30 DACSA Valldecabres/Gambaro P7
    U SPB Gimeno/Ibáñez 15-06 12:00 UPS Ballester/Miró P3
    U DACSA Hidalgo/Castro 15-06 12:00 CUATRECASAS Gombau/Vaello P4
    U UPS Peñarrubia/Saiz 15-06 12:00 EUROFRED Sánchez/Signes P5
    U DACSA Astorga/Tornadijo 15-06 12:00 SPB Navarro/Morcillo P6
    U CUATRECASAS Senante/Pla 15-06 12:00 DACSA Valldecabres/Gambaro P7
15-06 $ U SPB Gimeno/Ibáñez 15-06 12:30 CUATRECASAS Gombau/Vaello P3
    U UPS Ballester/Miró 15-06 12:30 UPS Peñarrubia/Saiz P4
    U DACSA Hidalgo/Castro 15-06 12:30 SPB Navarro/Morcillo P5
    U CUATRECASAS Senante/Pla 15-06 12:30 EUROFRED Sánchez/Signes P6
    U DACSA Astorga/Tornadijo 15-06 12:30 DACSA Valldecabres/Gambaro P7